Līderes KODS Jēkabpils pilsētā 2018. gada 31. oktobrī

Jau šī gada 31. oktobrī iniciatīvas “LĪDERES KODS” ietvaros, plkst. 16.00 Jēkabpils pilsētā viesosies biedrība “Līdere”, kas apvieno Latvijas sievietes – uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

“LĪDERES KODS” mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.

Lai to paveiktu, esam uzmeklējušas Jēkabpils pilsētas sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas pilsētas attīstību un ar kurām lepojas pilsētas iedzīvotāji. Uzklausīsim šo sieviešu stāstus un kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru!

Kopā ar jums – Jēkabpils pilsētas uzņēmējām, brīvā atmosfērā diskutēsim par sievietes – uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

Nav būtiski, vai Jūsu uzņēmumā nodarbināta esat Jūs viena, vai Jums ir izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem pilsētas iedzīvotājiem – mēs ar prieku gaidīsim katru no jums, jo tikai kopā mēs varam izveidot diskusiju un atrast mūsu kopīgās un atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso “LĪDERES KODU”, ar visām tā krāsām un atblāzmām.

Aicinām arī Jūs būt klāt un kopīgi veidot Latvijas Līderes spēka kodu!

Tikšanās laiks un vieta:

31.10.2018 no plkst. 16.00 līdz 19.00 Krustpils pils marmora zālē, Rīgas iela 216b, Jēkabpilī

Dalība pasākumā bez maksas.

Lūdzam pieteikt savu dalību līdz 24. oktobrim, zvanot uz tālruņa numuru: 29195835 (Zanda Raciborska) vai atsūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi [email protected].