Future Heroes Latvia, 4.sezona

Atbalstām līderības un izaugsmes programmu Future Heroes Latvia!
 
Ikviena meitene vecumā no 14 līdz 17 gadiem varēja pieteikties dalībai programmas ceturtajā sezonā!
Dalība programmā ir bez maksas, taču konkursa kārtībā, aizpildot pieteikuma anketu.
 
Viens no dalības kritērijiem ir angļu valodas zināšanas, kas ir programmas darba valoda.
Svarīga ir apņemšanās veltīt dalībai programmā nepieciešamo laiku, enerģiju un aktīvi darboties savā komandā, lai sasniegtu komandas projekta mērķi.
Programma noslēgsies ar svinīgu ceremoniju, kurā programmas partneri apbalvos veiksmīgākos projektus un dalībnieces dažādās nominācijās.
 

20. oktobrī koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” norisinājās Britu padomes pārstāvniecības Latvijā un SEB bankas atbalstītās meiteņu līderības un uzņēmējdarbības programmas “Future Heroes” 4. sezonas atklāšana, kurā satikās programmas dalībnieces, mentori, absolventes, partnerorganizāciju pārstāvji un atbalstītāji.

Uzrunas un iedrošinājuma vārdus 50 jaunajām programmas dalībniecēm teica Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Pols Bramels ar kundzi Adrianu Ivamu Bramelu, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāre Silvija Reinberga, programmas vadītāja Aina Špaca un SEB bankas Inovāciju vadītāja Ance Āboliņa. Ar savu pieredzes stāstu, kas mudināja nepadoties ceļā uz izvirzīto mērķi, dalījās pludmales volejboliste Anastasija Samoilova. Ceļa vārdi noderēs ikvienai no jaunietēm, kas nākamo sešu mēnešu garumā darbosies programmā, lai apgūtu jaunas prasmes un radītu radošus sociālu problēmu risinājumu un biznesa projektus.

Pasākuma otrajā daļā par savu pieredzi Future Heroes programmā radoši pastāstīja 12 programmas absolventes, bet jaunās līderes aktīvi darbojās prasmju darbnīcā, kas bija veltīta komandu izveidei un jaunu ideju radīšanai. Darbnīcu vadīja pieredzējušie un atraktīvie SEB bankas inovāciju eksperti Ance Āboliņa un Kārlis Karolis. Dalībnieces praktiski izmēģināja dažādas ideju ģenerēšanas metodes, radīja pirmās projektu skices.

Noslēgumā katra komanda iepazinās ar savu mentoru, kas jaunietes atbalstīs un sniegs padomus ceļā uz sava projekta mērķa īstenošanu visas programmas garumā.

Skaties video par sezonas atklāšanu!