Tīklošanās un iedvesmas pasākums “No sievietes sievietei” 2019. gada 12. martā

Lai iedvesmotu sievietes un sabiedrību kopumā labākām domām un darbiem, otrdien, 2019. gada 12. martā plkst. 15.00 aicinām nevalstisko organizāciju pārstāves, interesentes, kā arī  visus interesentus uz NVO namu Rīgā, Ieriķu ielā 43A, kur notiks tīklošanās un iedvesmas pasākums “No sievietes sievietei”. 

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt ar Latvijas sievietēm – līderēm, kuras spēlē ievērojamu lomu dažādās sabiedrībai nozīmīgās jomās – sieviete politikā, sieviete uzņēmējdarbībā, sieviete nevalstiskā organizācijā, sieviete mākslā, sieviete pašvaldībā, lai ar personīgiem stāstiem iedvesmotu un mudinātu darboties.

Sievietes – līderes dalīsies ar stāstiem par paveikto profesionālajā jomā, izaicinājumiem, turpmākiem plāniem, skaistām iecerēm un noderīgām atziņām.  Pasākumā piedalīsies aktrise, dziedātāja, pasākumu vadītāja Vita Balčunaite, uzņēmēja, biedrības “Līdere” valdes priekšsēdētāja, Latvijas Darba devēju konfederācijas viceprezidente Aiva Vīksna, ģimenes ārste un fotogrāfe Ilze Strēle, Eiropas Latviešu apvienības priekšsēde un Eiropas Kustības Latvijā valdes locekle Elīna Pinto un politiķe, ekonomiste, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere.

Pasākuma otrajā daļā  būs arī iespēja neformālā gaisotnē – pie kafijas tases tikties personīgākās sarunās ar sievietēm – līderēm. Klātesošos sagaida arī muzikāls sveiciens, par ko gādās vīru vokālais ansamblis “Harmonija Rīgai” – viens no retajiem kolektīviem, kas pārsteidz klausītājus ar barbershop dziedāšanas stilu.

Pieteikt dalību pasākumā aicinām, sūtot informāciju
(vārds, uzvārds, biedrība, tālruņa numurs) uz e-pasta adresi  [email protected].  

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors sadarbībā ar nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds”.

Pēc pasākuma – iedvesmoti gan runātāji, gan dalībnieki!