Piecpadsmitā “Līderes KODS” domnīca notiks Smiltenes novadā!

Reizē ar pavasara atnākšanu un visu ierobežojumu atcelšanu, ar gaišām domām un cerību sirdī, pēc divu gadu pārtraukuma, veram vaļā ceturto iniciatīvas “LĪDERES KODS” sezonu!

Šoreiz uz tikšanos aicinām Smiltenes novada uzņēmējas.

LĪDERES KODS” ir biedrības “Līdere” iniciēta, attīstīta un virzīta diskusiju platforma, vērtību nozīmes atjaunotnei uzņēmējdarbībā un sabiedrībā. Iniciatīvas mērķis ir dokumentēt Latvijas sieviešu – uzņēmēju spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē. Biedrība “Līdere” šo vērtību meklējumos vairāku gadu garumā iecerējusi apmeklēt visus Latvijas novadus.

ŠĪ BŪS JAU 15. DOMNĪCA un pirmā – pēc novadu apvienošanas!

Pirmā „Līderes koda” domnīca notika 2017. gada 19. oktobrī Kandavā. Kandavas novada uzņēmīgās sievietes veica pirmo ierakstu Latvijas “Līderes koda” formulā, noguldot tajā vairāk nekā četrdesmit vērtības – savas dzīves un darba pamatprincipus.

Pēc Kandavas sekoja domnīcas Gulbenes, Cēsu, Balvu, Iecavas, Ikšķiles, Alsungas, Siguldas, Pārgaujas, Dundagas, Valkas, Kuldīgas un Ādažu novados un Jēkabpils pilsētā. Šobrīd „Līderes koda” krātuvē atrodas jau noguldīta 331 vērtības. To paveikušas 426 uzņēmīgas sievietes.

LĪDERES KODS” vērtību TOP desmit ir: Ģimene, Mīlestība, Godīgums, Veselība, Atbildība, Brīvība, Neatlaidība, Laiks, Uzdrīkstēšanās, Cilvēks.

Noguldīt “LĪDERES KODS” sev būtiskākās vērtības, šoreiz aicinām Smiltenes novada uzņēmējas. Brīvā atmosfērā diskutēsim par sievietes – uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

Aicinām arī Jūs būt klāt un kopīgi veidot Latvijas līderes spēka kodu!

Tikšanās laiks un vieta: 28.04.2022. no plkst. 16.00 līdz 19.00 Smiltenes kultūras centrā, Gaujas iela 1, Smiltenē, Smiltenes novads.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Lūdzam pieteikt savu dalību līdz 21. aprīlim, atsūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi: [email protected]

Informējam, ka tas būs publisks pasākums, un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā. Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta e apakšpunktam.