“Līderes KODS” Cēsīs 2018. gada 22. februārī

Jau šī gada 22. februārī iniciatīvas “Līderes KODS” ietvaros, plkst. 16:00 Cēsīs viesosies biedrība “Līdere”, kas apvieno Latvijas sievietes – uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

“Līderes KODS” mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.

Lai to paveiktu, esam uzmeklējušas Cēsu novada sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. Uzklausīsim šo sieviešu stāstus un kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru!

Kopā ar jums – Cēsu novada uzņēmējām, brīvā atmosfērā diskutēsim par sievietes – uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

Nav būtiski, vai Jūsu uzņēmumā nodarbināta esat Jūs viena, vai Jums ir izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem novada iedzīvotājiem – mēs ar prieku gaidīsim katru no jums, jo tikai kopā mēs varam izveidot diskusiju un atrast mūsu kopīgās un atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso “Līderes KODU”, ar visām tā krāsām un atblāzmām.

Aicinām arī Jūs būt klāt un kopīgi veidot Latvijas Līderes spēka kodu!

Tikšanās laiks un vieta:

22.02.2018. no plkst. 16.00 līdz 19.00 Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē, Raunas ielā 12-1.

Dalība pasākumā bez maksas.

Lūgums pieteikties līdz 17. februārim pa e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruņa numuru 29195835 (Zanda Raciborska).