“Līdere” biedru izaugsmes darbnīca – tikšanās 2019. gada 04. aprīlī

Šī gada 04. aprīlī plkst. 18:00 “Līdere” biedres pulcējās Biznesa Vēstniecībā Mārupē. 

Biedru tikšanās reizē notika Zanes Daudziņas meistarklase “PĀRLIECINOŠA UZVEDĪBA”.

Katrs cilvēks ir unikāls. Katram piemīt personīgais stils, dažiem pat tā dēvētā harisma – lai kāds būtu sarunas temats, runātājs nespēj norobežoties no savas individualitātes.

Kas ir tie elementi, kas veido pievilkšanas spēku? Kas ir tās īpašības atsevišķām personām, kas spēj valdzināt citus ar īpašu šarmu un spēku? Personības autentiskums un enerģija? Neatkarība un atbrīvotība? Neparasti pievilcīgs ārējais izskats? Patīkama balss? Izteiksmīgs skatiens? Maģisks smaids? Apbrīnojama spēja koncentrēties…? Šie noteikti ir tikai daži no elementiem un īpašībām, kas atsevišķi vai kopā veido autoritatīvu un fascinējošu personu.

Daudzus faktorus – tādus kā vecums, dzimums, personība – īsā laikā neviens izmainīt nevar, taču ir faktori, kurus persona var kontrolēt un nosaka pats –  savu noskaņojumu, koncentrēšanos, uzmanību, artikulāciju, tempu, ritmu, skaļumu, u.c. Tieši tas, cik veiksmīgi persona izceļ  galveno, iepauzē, iedarbojas uz klausītāju, nosaka viņa runas efektivitāti un rezonansi sarunu biedru vidū.

Zanes Daudziņas vadītajā treniņā apguvām to, kā atbrīvot ķermeni, nodrošināt mierīgu elpošanu, drošu balss skanējumu un kā veidot runu, lai tā būtu mērķtiecīga.

Pēc tam apspriedām 2019. gada esošās un plānotās biedrības aktivitātes, kā arī iepazinām trīs jaunas Līderes – Dainu Kriviņu, Ingu Kalniņu un Lailu Eglīti.