LĪDERE 16. ekspedīcija

Noslēgusies biedrības LĪDERE gadskārtējā ekspedīcija “Līderes un draugi Latvijas novados”.

Šī bija sešpadsmitā un šoreiz Kuldīgas novadā.

Paldies par lielisko uzņemšanu, fantastiskajiem stāstiem un emocijām ekspedīcijas pirmajā dienā Laumai Grīvai, Kabiles Muiža, Kabiles muižas vīna darītava.

Paldies par lielo atbalstu maršruta veidošanā Gunitai Storhai un uzņemšanu “Mazsālijās”. Paldies Gunitai par stāstiem, par mājām, par tikšanos ar mežacūkām Ansi un Grietu, trušiem un dambriežiem, par fenomenālo “Gunjaka” degustāciju, par ļoti garšīgajām vakariņām balles atmosfērā, par rīta peldi zem ūdenskrituma un izcilajām brokastīm.

Par bitēm un medu uzzinājām Z/S Baļļas – medus un bišu lietas (Ieva un Helmuts Bergholdi); par strausiem, kazām, rotām, ēdieniem Strausu ferma Nornieki (paldies Andai Šīmanei).

Kuldīgu krustu šķērsu izstaigājām kopā ar gidi Ingu Trumsiņu un sapratām, ka tur vēl un vēl  ir ko redzēt un baudīt, tāpēc jābrauc vēl. Vizinājāmies ar Goldigen Train “Ludiņu”.

Ielūkojāmies skaistās, mazās un omulīgās viesnīcās un kafejnīcās: Noliktava No 5; Rezidence Kafe Venta, redzējām kā top Curonia Coffee Roasters kafija. Vakariņojām The Marmalade un izgaršojām, un iepirkāmies, iepirkāmies… Pilnīgi skaidrs, ka jāatgriežas!

Teksts: Mārīte Šperberga

Foto: Mārīte Šperberga, Aiva Vīksna, Kadrija Beirote