Iecavas novada uzņēmējas – novada lepnums

Vineta Lamberte, veikals “Idille”

Vineta Lamberte sākotnēji radīja radošo darbnīcu ”Ciku cakas”, kurš bija kā dienas centrs bērniem, bet laikam ejot un radošām idejām attīstoties, ir izveidots veikals „Idille”. Daudz kāzu ir izpušķotas un sēru puķes sagatavotas. Iecavnieki labprāt lūdz padomu Vinetai, jo zina, ka viņa neatteiks un ieteiks cilvēkam izdevīgāko risinājumu.

Ruta Āboliņa

Zemniece, grāmatvede, Iecavas sieviešu kluba ”Liepas” grāmatvede un ilggadēja biedre. Ruta ir iesaistījusies „Zemgales garšas„ tūrē un ļoti, labprāt, uzņem savā saimniecībā skolniekus, lai rādītu darba tikumu un savas zemes mīlestību. Ruta vienmēr katram palīdzēs ar padomu un arī darbu, ja vajadzēs.

Ginta Zaumane

Gintai ir pašnodarbinātas personas statuss. Ginta ir aktīva gan savā uzņēmējdarbībā (radoša tik ļoti, ka ne aprakstīt visas mākslas), gan gatavo lieliskas rotas . Ginta vada biedrību ”Radam”, kur iecavniekus iedrošina piedalīties izstādēs un tagad arī gleznojam. Vēl Ginta ir viena no autorēm grāmatai “Mans tautastērps”, kur savu brīvo laiku velta ziedu vainagu izšūšanai. Ginta ir Iecavas gada cilvēks 2017.

https://www.facebook.com/gintazaumanedesign/

Līga Rupule, kafejnīca “Upene”

Līga ir kafejnīcas ”Upene” saimniece un kūku cepēja. Īsā laikā Līga izveidoja iecavniekiem patīkamu atpūtas vietu ar augstu apkalpošanas kultūru un interesantu ēdienkarti. Pilsoniski aktīva un atbalsta pašvaldības pasākumus. Līgai ir divi mazi bērni, bet viņa ar visu tiek galā un vienmēr ir mierīga un smaidīga.

 

Inga Ose

Inga jau 10 gadus ir stabila uzņēmēja. Tagad ir divi ziedu veikali Iecavā, nodrošinot 5 cilvēkiem darbu. Inga ir ļoti atsaucīga un izpalīdzīga. Cilvēki to novērtē un labprāt iepērkas pie Ingas.