Gulbenes novada uzņēmējas – novada lepnums

Iveta Ilva – SIA “Ilva I.” īpašniece

“Perspektīvā ēdināšanas uzņēmuma harizmātiskā vadītāja Iveta Ilva mērķtiecīgi sasniedz savus mērķus, un ir lielisks darbinieku draugs un iedvesmotājs. Ivetai piemīt apbrīnojama spēja pārvarēt grūtības un virzīties uz priekšu”- tā par Ivetu domā viņas kolēģi.

Tā kā Iveta ir veiksmīgi apvienojusi ēst gatavošanas hobiju ar uzņēmuma vadīšanas prasmēm, pateicoties Ivetas uzņēmībai, izturībai un neatlaidībai sākotnēji nelielā kafejnīca “Kante” ir pārtapusi par lielu guļbūves ēku “Kantes krogs”, un Gulbenes pilsētā Miera ielā 5 ir radīta sakopta vieta, kas priecē gan novada iedzīvotājus, gan iebraucējus. Arī picērija “Rodi” ir novada iedzīvotāju iecienīta vieta.

Iveta kopā ar savu komandu prot radīt skaistus svētkus. Novada iedzīvotāji ļoti atzinīgi vērtē  gaumīgi noformētās un gardās maltītes, svētku mielastus un izsmalcinātos banketus. Savukārt, jaunieši ir pateicīgi par to, ka pilsētā ir divas labas izklaides vietas piektdienas un sestdienas vakariem.

2017.gadā Ivetas vadītais uzņēmums ir  saņēmis Gulbenes novada pašvaldības Pateicības rakstu “Par mūsdienīgu pakalpojumu piedāvājumu un dalību uzņēmējdarbības konkursā –nominācijā “Gulbenes novada gada pakalpojumu sniedzējs 2016”.

http://www.kanteskrogs.lv/

Ingūna Ozola – ražošanas uzņēmuma mājas apstākļos “Ozoli” īpašniece

Ingūna ir ievērota un novērtēta Gulbenes novada uzņēmēja, kas nodarbojas ar maizes cepšanu mājas apstākļos. Veiksmīgi apgūstot programmas “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” projektu, ir izveidojusi maizes ceptuvi, kurā ražo gan 12 šķirņu maizi, gan konditorejas izstrādājumus.

Ingūna vienmēr atsaucīgi atbalsta Lejasciema pagasta un Gulbenes novada dažādu pasākumu organizatorus ar “Ozolu”maizi”.

2017.gadā Ingūnas uzņēmums ir kļuvis par konkursa “Gulbenes novada gada uzņēmums 2016” laureātu nominācijā “Gada produkts 2016”.

2017.gadā Ingūnas uzņēmums ir saņēmis Gulbenes novada domes Pateicības rakstu “Par daudzveidīgu produktu piedāvājumu un uzņēmējdarbības vides attīstību Gulbenes novadā”.

Mairita Dreimane – Sloka – saimniecības “Purenes” īpašniece

Mairita ir neatlaidīga, mērķtiecīga un atsaucīga jauna uzņēmēja, kas savu uzņēmējdarbības ideju sāka īstenot gandrīz pirms četriem gadiem saimniecībā “Purenes”. Pateicoties Mairitas uzņēmībai un neatlaidībai, saimniecība nemitīgi attīstās: savu darbību tā uzsāka ar 4 zirgiem, bet šodien izjādēm ir pieejami 11 zirgi un 3 poniji. “Purenēs” saimniece piedāvā kvalitatīvus tūrisma pakalpojumus un aizraujošas izjādes. To ir novērtējuši saimniecības “Purenes” apmeklētāji ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm.

Mairita ne tikai piedalās jāšanas sacensībās Latvijā, bet arī pati trenē jaunās jātnieces un  organizē treniņu sacensības potenciālajiem sacensību dalībniekiem. Aktīvi piedaloties dažādos pasākumos ar zirgiem un ponijiem, saimniecība “Purenes” popularizē gan savu,  gan visa novada tūrisma piedāvājumu.

2017.gada janvārī saņēmusi jauniešu balvu nominācijā “Jaunietis uzņēmējdarbībā” balvu pasniegšanas ceremonijā “Gada atsitiens 2016”.

2017.gada novembrī saņēmusi Gulbenes novada domes Pateicības rakstu “Par aktīvu līdzdalību Gulbenes novada tūrisma jomas attīstībā un tūrisma pakalpojumu popularizēšanu Latvijā”.

http://www.purenes.lv/

Inese Berga – z/s “Augstkalni” vadītāja

Inese ir viena no celmlauzēm lauksaimniecības nozarē Gulbenes novadā. Viņa aktīvi saimnieko zemnieku saimniecībā “Augstkalni”, kas nodarbojas ar piena ražošanu. Savu darbību zemnieku saimniecība uzsākusi 1995.gadā un prasmīgi saimniekojot, ir pārvarējusi visas krīzes, kuras piedzīvojuši piensaimnieki. Ineses vaļasprieks ir jāšanas sports, tādēļ saimniecībā tiek audzēti arī zirgi. Ineses ģimene ir izveidojusi hipodromu Lizuma pagastā, bet pati Inese tur jau divus gadus organizē zirgu rikšošanas sacensības “Beķeru kauss”.

Ineses sadarbības partneri augstu novērtē to, ka Inese vienmēr tur savus dotos solījumus, un ir uzticama biznesa partnere.

Novads lepojas ar to, ka zemnieku saimniecība “Augstkalni” pēdējo gadu laikā ir kļuvusi par vienu no Latvijas vērtīgākajām 109 saimniecībām, pateicoties pašu kapitāla pieaugumam.

Gunita Melne – SIA “Tiinas saloni” īpašniece

Kolēģes no salona “Tiina Lux” Gunitu raksturo kā sievišķīgu un sirsnīgu vadītāju, kurai piemīt laba intuīcija: “Savu ideju, kuru vēlas īstenot, Gunita vizuāli savās domās jau redz un mērķtiecīgi uz to virzās.”

Jau 23 gadus Gunita Melne vada savu biznesu, nodrošinot darbu vairākiem frizieriem un piedāvājot novada iedzīvotājiem mūsdienīgus skaistumkopšanas pakalpojumus. Gunita atrod laiku un pacietību nākamo frizieru apmācīšanai, un arī pati nemitīgi papildina zināšanas friziera profesijā.

Vadot salonu “Tiina Lux”, Gunita nemitīgi strādā pie jaunām idejām: salonā ir plašs pakalpojumu klāsts, ir izveidota salona mājas lapa un arī interneta veikals.

Gunitas vadītais uzņēmums ir novada jauniešu pasākumu regulārs atbalstītājs.

http://www.tiinalux.lv/