Biedrība “LĪDERE” apciemo Līderes KODS dalībnieces un biedrību ”Iecavas sieviešu klubs LIEPAS”

Ir klāt brīnišķīgā Latvijas vasara. Ir laiks sākt ko jaunu un atgriezties pie vērtībām.

Biedrība LĪDERE un WESS Auto Grupa ir sākusi jaunu, kopīgu projektu “LĪDERE testē”.

WESS Auto Grupa ir viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumu tīkliem Latvijā. Autorizētais Toyota, Lexus un Honda dīleris, kā arī autorizētais BMW serviss. Šodien WESS Auto Grupā ietilpst 5 uzņēmumi, kas izvietoti 4 autocentros. To pamatdarbība ir jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecība, auto noma, pilna autoservisa pakalpojumu sniegšana, auto rezerves daļu tirdzniecība, apdrošināšana.

Tā ietvaros 29. jūlijā biedrības priekšsēdētāja Aiva Vīksna devās ciemos pie ilggadējā un lieliskā sadarbības partnera – Iecavas sieviešu klubs LIEPAS un Iecavas uzņēmējām – Līderes KODS dalībniecēm, kā arī izmēģināja darbībā jauno, pilnībā elektrisko Lexus LEXUS UX300e.

Jau sen ir bijis kluss sapnis apciemot Līderes KODS dalībnieces viņu uzņēmumos un palūkoties, kāda ir viņu ikdiena un uzņēmumi, kā ir izdevies izturēt pandēmijas radītos šķēršļus. Sākam to piepildīt!

Jāsaka, ka Iecavas uzņēmējām tas ir izdevies lieliski un, kā jau ierasts, uzņēmējas nesūdzas, viņas turpina strādāt! Bija liels prieks un gandarījums paviesoties pie LETIS SIA un satikties ar Hēliju Stepanoviču- Monkeviču, ziedu veikalā “Vēja spārni” (saimniece Ieva Ose) un veikalā “I.Dille” (saimniece Vineta Lamberte).

Bija arī ļoti jaukas un nelielas atkāpes no “oficiālās” programmas – aplūkojām brīvdabas izstādi Iecavas parkā, kurā apskatāms arī Agitas Haukas darbs, redzējām, kā Iecava gatavojas pirmajiem Iecavas pilsētas svētkiem un nobaudījām Andra Bites svaigos gurķus un tomātus.

Kā punkts uz “i” bija viesošanās kafejnīcā “Upene”, kur satikāmies ar IECAVAS LIEPĀM, atkal saredzējāmies arī ar Rutu Āboliņu un baudījām kafejnīcas saimnieces Līgas Rupules viesmīlību un brīnumgardos ēdienus.

Secinājums ir viens – cik labi, ka pēc gadiem ilga pārtraukuma varējām satikties.

Liels paldies Agitai Haukai, IECAVAS LIEPAS līderei un mūsu jaunajam sadarbības partnerim – WESS Auto Grupa, īpaši Dacei Krastiņai.

Būs vēl jauni ceļojumi un jaunas tikšanās un atkalsatikšanās!