Par mums
Kas mēs esam
Mūsu mērķis
 
Ceļvedis Līdere
Mentorings
Pasākumu arhīvs
Pētījumi
Sadarbība
Kā mums pievienoties
Saites
Kontakti un rekvizīti


  Tikšanās Baltkrievijas vēstnieci Latvijā, 25.09.2017.

Biedru tikšanās, 07.09.2017.Sākam jauno sezonu un ejam pretī saviem 15!


LĪDERE un draugu 14. ekspedīcija 11. un 12. jūlijā

        Biedrība LĪDERE un draugi šogad devās četrpadsmitajā ekspedīcijā un šoreiz tika izvēlēta Cēsu apkaime. Absolūta iedvesma, entuziasms, radošums, enerģija, lepnums vienam par otru.
        Sākām ar "Veselības laboratoriju", turpinājām ar "Raiskuma labumu darītavu". Diena noslēdzās Raiskumā kopā ar vēsturiski aktīvo Andri Geidānu un viņa draugiem, kuri mūs ar laivām aizveda līdz īpašām mūzikas skaņām.
          Nākamā dienā lielisks atklājums - "Autine tools" un "Dukc Woodworks", līdz ar lepnumu par to, ko dara šo uzņēmumu jaunieši. Sekoja veselīgu produktu veikals "Ķimene", "Cēsu maize" un noslēgumā vēl viena unikāla vieta - Amatciems.
        Paldies Mārītei Šperbergai un komandai par kārtējo neatkārtojamo piedzīvojumu!
Tikšanās ar Baltkrievijas parlamenta augšpalātas vicespīkeri un Baltkrievijas vēstnieci Latvijā, 07.06.2017.

        Baltkrievijas parlamenta augšpalātas vicespīkeres darba vizītes laikā Latvijā notika Baltkrievijas Republikas Nacionālās sapulces Republikas padomes priekšsēdētāja vietnieces Mariannas Ščotkinas un Baltkrievijas vēstnieces Latvijā Marinas Dolgopolovas tikšanās ar biedrības LĪDERE pārstāvēm Aivu Vīksnu, Solvitu Kabakovu un Daci Vanagu.
        Marianna Ščotkina ir ne tikai vicespīkere un politiķe, bet arī Baltkrievijas sieviešu apvienības (Белорусский союз женщин) priekšsēdētāja.
          Tikšanās noritēja pozitīvā gaisotnē un abas puses vienojās par ciešākas sadarbības izveidošanu nākotnē.

Informācija medijiem, 08.06.2017. MS Word

Biedru tikšanās, 01.06.2017.

        Darba kārtībā - “Nodokļu reformas būtība”: saruna ar Ilmāru Šņucinu, Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieku nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos un Astru Kaļāni, Finanšu ministrijas Tiešo nodokļu departamenta direktori, kā arī citi jautājumi.
Valdes sēde, 27.04.2017.        Ļoti produktīva  biedrības “Līdere” valdes sēde. Vispirms priekšlikumi, viedokļi, tad diskusija, kas rezultējas ar konkrētu  projekta “Līderes kods” virzību un iniciatīvas grupu darbu.
        Pārrunas  par katras valdes locekles atbildību par konkrētiem projektiem, kuros “Līdere” iesaistās gan Latvijā, gan sadarbībā ar ārzemju partneriem un draugiem.
        Turpinās mentoringa aktivitātes.
        “Līdere” biedres  izveidojušas “cunftes”, lai biedru sapulcēs (nākamā notiks 1. jūnijā) katru reizi cita  “cunfte” informētu pārējās par aktuālāko tajā nozarē vai jomā, kuru pārstāv konkrētā “cunfte”.


Top jaunais projekts - "Līderes kods"!        11. aprīlis “Līderēm” aizsākās projekta “Līderes kods” metodoloģijas darba grupas dalībniecēm Mārai Špicbergai, Mārītei Šperbergai, Dacei Vanagai, Kadrijai Beirotei un Zandai Raciborskai tiekoties SIA “Lietišķās informācijas dienests” no rīta vēl pirms katrai savas darba dienas sākuma un turpinājās vēlā pēcpusdienā AS “Citadele banka”, kad darba grupai pievienojās arī Santa Purgaile un Solvita Kabakova.
        Abas tikšanās produktīvi vainagojās ar konkrētiem priekšlikumiem, kā visos Latvijas novados atrast sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību, sievietes uzņēmējas, ar kurām lepojas vietējie. “Līderes” sadarbībā ar pašvaldībām iniciēs pieredzes apmaiņu, pavēstīs par mentoringa lielo nozīmi, meklēs konkrētā novada uzņēmēju vērtības.
        Tiks radīta informācijas aprite par iedvesmas stāstiem, tāpēc šajā kustībā “Līderes” aicinās iesaistīties uzņēmējas visos Latvijas novados. Pats svarīgākais – dalīties pieredzē, lai atklātu tik dažādos uzņēmēju stāstus Latvijas pilsētās, ciematos, ciemos un kopīgi secinātu, kas mūsu valsti dara stipru.


Atbalstām LU studentu Biznesa Inkubators dalībniekus!11.04.2017. sadarbību mentoringa procesa ietvaros uzsāka pieredzes pārņēmēja Estere Pumpura, ester' design for clergy un mentore Anita Viļuma.


Atbalstām LU studentu Biznesa Inkubators dalībniekus!06.04.2017. sadarbību mentoringa procesa ietvaros uzsāka pieredzes pārņēmēja Elīna Zandere, LEGOMO un mentore Ilze Garanča, Taste CAPS .


LĪDERE gada pārskata sapulce 29.03.2017. - ar skatu nākotnē!       Pirms sapulces biedrības "Līdere" valdes priekšsēdētāja Aiva Vīksna tikās ar uzņēmējām no Kazahstānas, lai pārrunātu nākotnes sadarbības iespējas.Darba grupas tikšanās, 06.03.2017.Projekta darba grupas tikšanās, lai sastrukturētu darāmos darbus, ko celt priekšā biedru kopsapulcē 29.03.2017.


Biedru tikšanās, 16.02.2017.Lieli plāni. Iedvesma. Spēks. Mēs - Latvijai.


Biedrībai LĪDERE - 14


"Sanākšana kopā ir sākums. Turēšanās kopā ir progress. Strādāšana kopā ir veiksme."

03.02.2017. LĪDERES un draugi kopā!Sekojiet līdzi jaunumiem www.lidere.lv un www.facebook.com/lidere.lv/.LĪDERE valdes sēde, 25.01.2017.
Ar dzimumu saistītie izaicinājumi Eiropas izglītības sistēmās, 17.01.2017. Amsterdamā

LĪDERE biedre Nataļja Sterhova pārstāvēja Latviju šajā tikšanās reizē.


 

lidere.lv © 2003. Visas autortiesības rezervētas.
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tālr.: (+371) 67606110; Fakss: (+371) 67606119